Městský obvod Plzeň 1
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvoduZprávy z Jedničky - Zvýhodněné vstupenky do divadla pro členy Klubu Jednička

Zprávy z Jedničky - Zvýhodněné vstupenky do divadla pro členy Klubu Jednička

Na činohru nebo muzikál za polovinu. Seniorům z Klubu Jednička nabízí první městský obvod zvýhodněné vstupenky do plzeňského Divadla J. K. Tyla. Zájemci mohou vybírat ze tří představení, která divadlo uvede v listopadu.

Soumrak bohů. Tak se jmenuje drama podle známého italského filmu, které je nadčasovou alegorií o touze po moci, vládnutí a ovládání. Diváci se podívají do roku 1933, kdy se k moci nezadržitelně dere Hitler a je třeba reagovat na novou společenskou a politickou situaci. V hlavní roli tohoto dramatu se setkáme s jedinečným Pavlem Pavlovským.
Billy Elliot je muzikálové představení s hudbou Eltona Johna, které vypráví strhující příběh jedenáctiletého chlapce Billyho, jenž touží uplatnit svůj neobyčejný taneční talent.
Další představení je také muzikálové a nabízí pohled do života císařovny Alžběty zvané Sisi, v němž se prolínala láska, nenávist, radost i smrt. Muzikál Elisabeth je romantickým a zároveň tragickým příběhem nekonformní manželky císaře Františka Josefa I., který se odehrává na pozadí dramatických událostí upadajícího mocnářství.
Vstupenky je možné zakoupit od 25. října od 8 hodin u Kláry Šimanové v kanceláři 111 v budově úřadu městského obvodu Plzeň 1 v aleji Svobody 60. Více informací na tel. 378 036 107, e-mailu: simanovakl@plzen.eu či webu obvodu www.umo1.plzen.eu.
Pravidla pro koupi vstupenek: Každý člen Klubu Jednička může zakoupit maximálně dvě vstupenky za rok. Pokud by měl zájem i o další vstupenky, může se na dané představení zapsat jako náhradník a lístky si bude moci koupit, pokud se předtím neprodají. Rezervace po telefonu ani e-mailu není možná, vstupenky je možné zakoupit pouze osobně.
Každý účastník je při vstupu do divadla povinen řídit se aktuálně platnými protiepidemickými opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR.
  
Soumrak bohů          3. 11. 2021 od 19 hodin ve Velkém divadle              130,- Kč
Billy Elliot                  11. 11. 2021 od 19 hodin na Nové scéně                 245,- Kč
Elisabeth                   19. 11. 2021 od 19 hodin na Nové scéně                 275,- Kč

Foto: Muzikál Elisabeth, DJKT

Poslední aktualizace: 7. 10. 2021, Miroslava Vejvodová


COVID-19

Aktuální opatření – informace pro občany