Městský obvod Plzeň 1
Úvod Život v obvodu Aktuálně z obvodu První ročník multisportovního turnaje škol v…

První ročník multisportovního turnaje škol v minihokeji

V letošním roce mládežnický hokejový oddíl Pilsen Wolves pod záštitou starostky Městského obvodu Plzeň 1 Ing. Heleny Řežábové organizuje první ročník multisportovního turnaje škol v minihokeji a in-line hokeji pro žáky 2. a 3. tříd. V pondělí 11. března byl zahájen první turnaj v minihokeji. V letošním roce se do hokejového turnaje přihlásilo sedm týmů ze čtyř základních škol ležících v katastru městského obvodu Plzeň jedna (1. ZŠ – 3 týmy, 31. ZŠ 2 týmy, 4. ZŠ a 7. ZŠ). Turnaj v minihokeji probíhá na zimním stadionu ICE ARENA PLZEŇ. Děti si spolu zahrály v základní části šest utkání (systémem každý s každým). A byla to velmi zajímavá klání. Základní část vyhrál tým  4. ZŠ. Finálový den proběhl 1. dubna 2019 a přinesl velké boje o pohár. Týmy se utkaly systémem playoff. Svoje celoturnajové vedení obhájila 4.ZŠ a ve finálovém boji zvítězila 16:7 nad týmem 31.ZŠ B. Další důležité utkání o třetí a čtvrté místo proběhlo mezi 31. ZŠ A a 7.ZŠ. Zvítězil tým 31.ZŠ A. Zbylá místa obsadily týmy z 1.ZŠ.
Pro děti to byl první velký hokejový turnaj !

Poslední aktualizace: 1. 11. 2023, Martínková Šárka