Městský obvod Plzeň 1
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvoduŘíjnová divadelní představení pro seniory z Klubu Jednička

Říjnová divadelní představení pro seniory z Klubu Jednička

I v říjnu se mohou senioři z Klubu Jednička vydat do plzeňského Divadla J. K. Tyla za poloviční vstupné. Čekají na ně dvě představení: Muzikál Billy Elliot a činohra Pravda.


Michal Štěrba a Apolena Veldová v komedii Pravda. Foto: Archiv DJKT

Billy Elliot je muzikálové představení s hudbou Eltona Johna, které vypráví strhující příběh jedenáctiletého chlapce Billyho, jenž touží uplatnit svůj neobyčejný taneční talent. V rolích Billyho se střídají mladí talentovaní herci Ondřej Kapusta a Ondřej Tolar.
Pravda je komedie o nevěře, ve které se lže jako o závod. Autorem této konverzační hry je jeden z největších talentů současné francouzské dramatiky Florian Zeller. Zde se představí Michal Štěrba, Apolena Veldová, Jaroslav Matějka a Jana Ondrušková.
Vstupenky je možné zakoupit v pondělí 19. září od 8 hodin u Kláry Šimanové v kanceláři 111 v budově úřadu městského obvodu Plzeň 1 v aleji Svobody 60. Více informací na tel. 378 036 107 a e-mailu: simanovakl@plzen.eu.
Pravidla pro koupi vstupenek: Každý člen Klubu Jednička může zakoupit maximálně dvě vstupenky za rok. Pokud by měl zájem i o další vstupenky, může se na dané představení zapsat jako náhradník a lístky si bude moci koupit, pokud se předtím neprodají.

Billy Elliot
Ne 16. 10. od 14 hodin na Nové scéně
245 Kč*
Pravda
Pá 21. 10. od 19 hodin ve Velké divadle
130 Kč*

Uvedené ceny jsou již po slevě.

Poslední aktualizace: 7. 9. 2022, Miroslava Vejvodová


COVID-19

Aktuální opatření – informace pro občany