Městský obvod Plzeň 1
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvoduDo ložnice vstupujte jednotlivě. Na komedii za polovinu s Klubem Jednička

Do ložnice vstupujte jednotlivě. Na komedii za polovinu s Klubem Jednička

Bláznivá komedie plná nečekaných scén. To je špičkově obsazená hra Do ložnice vstupujete jednotlivě, s níž do plzeňské Měšťanské besedy zavítá 22. října Divadelní společnost Háta. Členové Klubu Jednička se na představení mohou vydat za poloviční cenu.


Foto: Archiv Divadelní společnosti Háta
I prostorná exkluzivní ložnice s velikou kruhovou postelí může být náhle těsná… Své o tom ví šéfredaktor a spolumajitel vydavatelství Philip Markham, který chtěl původně strávit večer mimo domov se svou ženou Joanou, a proto tam na zálety míří jeho společník Henry. Jenže se tam vydává i Joanina kamarádka Linda a bytový architekt Spenlow. Vše se samozřejmě šíleně zamotá a rozjíždí se kolotoč zoufalých zastíracích manévrů, nedorozumění a lží a nechtěných záměn osob. Vše ovšem vyvrcholí brilantní pointou.
Zaujalo vás toto představení z dílny dvou známých anglických dramatiků? Členové Klubu Jednička mají nyní možnost zakoupit vstupenky za poloviční cenu – 250 Kč.
Prodávat se budou přímo na Úřadu městského obvodu Plzeň 1 v kanceláři 104, a to od 13. září od 8 hodin a dále pak v následujících úředních dnech (pondělí a středa: 8–12 hodin a 13–17 hodin).
Pravidla pro koupi vstupenek: Každý člen Klubu Jednička může zakoupit maximálně dvě vstupenky za rok. Pokud by měl zájem ještě o další, může se na dané představení zapsat jako náhradník a lístky si bude moci koupit, pokud se předtím neprodají. Vstupenky nelze rezervovat po telefonu ani e-mailem a jejich počet je omezený. Karta Klubu Jednička je nepřenosná.
 
.
Představení: Do ložnice vstupujete jednotlivě, 22. 10. 2023 od 14 hodin ve velkém sále Měšťanské besedy
Cena pro členy Klubu Jednička: 250 Kč

Poslední aktualizace: 20. 9. 2023, Miroslava Vejvodová