Městský obvod Plzeň 1
ÚvodŽivot v obvoduNamaluj zimu a Vánoce. Další výtvarná soutěž s možností dostat se na billboard

Namaluj zimu a Vánoce. Další výtvarná soutěž s možností dostat se na billboard

Zima a Vánoce. Takové je téma další výtvarné soutěže Namaluj zimu a Vánoce, kterou vyhlašuje první plzeňský obvod pro děti do deseti let. A pozor, opět je možné dostat svůj obrázek až na billboard.

Obrázky formátu A4 či A3 na uvedené téma noste na recepci úřadu v aleji Svobody 60 do konce listopadu. Pokud se ovšem budete chtít zapojit do tvorby prosincového billboardu prvního městského obvodu, je nutné obrázek odevzdat nejpozději do 20. listopadu. A fantazii se meze nekladou. Vedení prvního městského obvodu vybere poté z přihlášených děl ta nejzdařilejší a jejich autory ocení. V plánu je také velká výstava vybraných obrázků v kavárně MIMI caffé na Vinicích.

Soutěž je určena všem dětem do 10 let, které na Jedničce bydlí nebo tady navštěvují školu. Stejně jako minule, budou přihlášené obrázky rozdělené do dvou kategorií: děti ze školek a děti ze základních škol - z obou kategorií budou vybráni tři autoři. K obrázku je nutné připsat celé jméno, věk, školu, třídu, bydliště a kontakt (telefonní číslo či e-mail), aby posléze bylo možné kontaktovat vybrané výtvarníky a ocenit je. Více informací na telefonním čísle 378 036 008 či mailu vejvodovami@plzen.eu.

První plzeňský obvod letos vyhlašuje již čtvrtou výtvarnou soutěž, první byla na téma masopust, druhá na téma jaro a Velikonoce, poslední pak byla na téma léto.

Poslední aktualizace: 1. 11. 2022, Miroslava Vejvodová