Městský obvod Plzeň 1
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvoduSamuel si počkal, aby byl prvním občánkem obvodu

Samuel si počkal, aby byl prvním občánkem obvodu

Nezapomenutelný vstup do nového roku čekal Kateřinu Ginzelovou a Jana Roubala z Plzně-Bolevce. 1. ledna 2019 ve 20:47 hodin se jim narodil syn Samuel, který se tak stal prvním letošním občánkem prvního plzeňského obvodu. Slavnostně chlapečka přivítaly ve středu 23. ledna starostka MO Plzeň 1 Helena Řežábová a místostarostka Ilona Jehličková. Rodičům předaly poukazy do drogerie a obchodu s oblečením v celkové hodnotě pět tisíc korun, maminku potěšily květinou.

„Vítáme Samuela na světě a v našem obvodě, přejeme celé rodině spoustu krásných společných chvil a rádi jim darujeme maličkost do začátků. Rodiče pro svoje děťátko vyberou, co nejvíce potřebuje,“ říká starostka Helena Řežábová.

Dle maminky Samuela Kateřiny Ginzelové se představitelé obvodu v dárku trefili perfektně. „V drogerii pořídíme plenky, ve druhém obchodě už máme vybrané pro malého oblečení,“ potvrdila. Samuel je prý úžasný, zlatý a velmi hodný, pěkně spí, budí se jen na jídlo. „Narodil se chvilku po termínu, očekávali jsme ho o pár dní dříve. Počkal si, aby byl první,“ směje se Kateřina Ginzelová a na závěr dodává úctyhodné míry svého syna: „Při narození vážil 4 220 gramů a měřil 55 centimetrů. Měla jsem pro něj do porodnice připravný krásný komplet, který mu byl okamžitě malý a ani ho neoblékl.“

 

Poslední aktualizace: 30. 1. 2019, Šárka Martínková