Městský obvod Plzeň 1
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvoduRockeři zahrají na Revival festu Plzeň 2016 známé hity a podpoří rodiny pečující o postižené děti

Rockeři zahrají na Revival festu Plzeň 2016 známé hity a podpoří rodiny pečující o postižené děti

Čtyři české špičkové revivalové skupiny vystoupí na charitativním koncertě na Ranči Šídlovák v Plzni. Přijďte si poslechnout rockové pecky od takových legend, jako jsou Rammstein, Kiss, Iron Maiden a Metallica. Výtěžek benefiční akce podpoří centrum rané péče Motýl pomáhající rodinám s postiženými dětmi. Revival fest Plzeň 2016 se koná v pátek 26. srpna 2016 od 16:30 hodin. Vstupenku je možné zakoupit v předprodeji za 180 korun, na místě bude stát 220 korun.
Nezisková organizace Motýl působí v Plzni už od roku 2004. Součástí jejích služeb je i raná péče, kdy odborní pracovníci pomáhají rodinám vychovávajícím postižené děti od narození do sedmi let věku. „Vybrané prostředky budou rozděleny podle potřeb centra na nákup terapeutických a relaxačních pomůcek pro děti s těžšími typy onemocnění, dále na pořízení speciálních kalhot na přístrojovou lymfodrenáž a dovybavení  centra  nástroji pro rozvoj jemné motoriky a zklidnění dětí,“ upřesňuje cíl benefice Michal Boháček z pořádajícího Spolku Kukačky, z. s.
Akci podporuje stejně jako v loňském roce Úřad městského obvodu Plzeň 1. „Propojení drsných rockerů a dobré věci se osvědčilo a jsem rád, že pokračuje i nadále. Rodiny pečující o postižené děti jsou ve velmi složité situaci, která je náročná psychicky, fyzicky, společensky i finančně. Každá pomoc pro ně je tak velmi důležitá,“ říká starosta MO Plzeň 1 Mgr. Miroslav Brabec.
Mediálním partnerem benefice je RADIOHOUSE s.r.o. (ROCK RÁDIO).

Revival fest Plzeň 2016 – program:

METALLICA REVIVAL  BEROUN16.30 -   17.30 HOD
IRON MAIDEN  - REVIVAL PRA HA18.00 -  19.00 HOD
KISS CZECH COMPANY 19.30 -  20.30 HOD
RAMMSTEIN - TRIBUTE SHOW 21.00 -  22.00 HOD


                       
                           
            

Poslední aktualizace: 27. 7. 2016, Šárka Martínková


COVID-19

Aktuální opatření – informace pro občany