Městský obvod Plzeň 1
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvodu"Jedeme dál " v roce 2018

"Jedeme dál " v roce 2018

V pondělí 7.1.2019 jsme opět, po velké přestávce, vyrazili do terénu kolem krásných boleveckých rybníků. I v roce 2019 Vám budou naši instruktoři a celý tým pomáhat udržovat se ve fyzické kondici a dobré náladě. Těšíme se, že nás objeví a zapojí se mezi nás další nové tváře, které nám tak pomůžou rozšířit naše řady.
Co říci o roce 2018 v našem projektu JEDEME DÁL.
V roce 2018 proběhlo pět dvouměsíčních kurzů. V XII. kurzu jsme otevřeli 4 skupiny. Ve XIII. kurzu jsme zvýšili počet skupin na 5 skupin, to se nám povedlo ještě v XV. kurzu, kde dosáhl počet přihlášených 99 nadšenců. Ve XIV a XVI. kurzu zájem mírně poklesl a otevřeny byly 4 skupiny. V roce 2018 se přihlásilo na náš projekt 36 nováčků.
14.2. 2018 jsme dostali o od Městského obvodu Plzeň 1, který je donátorem projektu, sadu 20nových krásných modrých, zejména však kvalitních NW holí.
Na konci února jsme změnili start našich procházek na železniční zastávku Plzeň - Bolevec z důvodu přípravných prací pro výstavbu výpadovky na Most z dvouproudé na čtyřproudou silnici.
Naši nadšení účastnici své získané dovednosti využili na cestách po celé české republice i v zahraničí. Imaginárně jsme se toulali Šumavou.
Důležité je, že jsme si to užili za jakéhokoli počasí a vždy s dobrou náladou.
Tak přejeme projektu i všem jeho účastníkům úspěšný a krásný rok 2019 a dobré cesty v každém ročním období.
Projektový tým JEDEME DÁL.

Poslední aktualizace: 15. 1. 2019, Šárka Martínková