Městský obvod Plzeň 1
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvodu"Jedeme dál" – připravujeme nový cyklus chození NW únor - březen 2019.

"Jedeme dál" – připravujeme nový cyklus chození NW únor - březen 2019.

Jak ten čas rychle utíká, přelomový kurz, který začal v roce 2018 a přešel do roku 2019, nám za pár dní skončí.  A tak je nejvyšší čas začít připravovat další. Pokud byste se chtěli přidat nebo máte ve svém okolí seniora, který nemá s kým vyrazit na procházku v přírodě, neváhejte a přidejte se k nám. Příští týden si budete moci vyzvednout či stáhnout přihlášku na webových stránkách www.jedemedal.cz, FB stránkách: jedeme dál, nebo osobně vyzvednout na recepci TOTEMu, Kaznějovská 51 v Plzni Bolevci.
Tréninkové skupiny, které nabízíme, jsou rozděleny podle výkonnosti, takže na trasu s námi se nemusí obávat vykročit ani úplný začátečník, ani ten, kdo chce trénovat a posilovat kondici. Naši lektoři dokáží s každým individuálně pracovat a poskytnout podporu, radu i pomoc každému na míru.
Můžete si vybrat z těchto výkonnostních skupin:
Chodíme PRO ZDRAVÍ:
Trénink WN zaměřený na rovnoměrné rozpohybování celého těla, duševní odpočinek v přírodě se stejně naladěnými lidi.
Je mírně fyzicky namáhavý, šetrný ke kloubům. Tepová frekvence se při chůzi příliš nezvyšuje.
Je vhodný i pro začátečníky.

Chodíme PRO ZDRAVÍ A KONDICI:
Trénink NW zaměřený na intenzivnější trénink celého těla, zvýšení osobní kondice, odpočinek aktivitou v přírodě se stejně naladěnými lidi.
Využití členitějšího terénu s drobným převýšením.
Používá vyšší rozsah pohybů a intenzivnější práci s holemi.

Chodíme a jsme POHODÁŘI:                                                                                                                    
Trénink NW zaměřený na rovnoměrné rozpohybování celého těla, duševní odpočinek v přírodě se stejně naladěnými lidmi. Vhodný pro lidi po operacích kyčlí, kolen, s pohybovými potížemi, ale s chutí do chození v přírodě. Preferuje velmi pomalé tempo, málo kilometrů, častější protahování a odpočinek.
Těšíme se, že se k nám připojí mnoho nových účastníků projektu JEDEME DÁL a společně tak našlapeme spoustu kilometrů na čerstvém vzduchu.
Těšíme se na Vás, Váš tým“ JEDEME DÁL“.

Poslední aktualizace: 15. 1. 2019, Šárka Martínková